Noline Strategy

 

Jest usługą tworzenia strategii marketingowych i komunikacyjnych w odpowiedzi na pojawienie się zjawiska Wielorzeczywistości. 

Przygotowując propozycje strategii nie uznajemy żadnej linii podziału środowisk medialnych. Dlatego, że nie są one rozłącznymi światami. Stanowią unikalną całość, której elementem spajającym jest świadomość i zachowania danego konsumenta, żyjącego we własnej Wielorzeczywistości.

Nowe strategie, sprawdzone metody 

 

Dlatego nasze strategie są budowane z założeniem jednoczesnego wykorzystywania najnowocześniejszych technik precyzyjnego dotarcia do pojedynczego konsumenta z finezją i atrakcyjnością tradycyjnych metod marketingowych. Digitalizacja i myślenie twórcze.

Nie online i nie offline po prostu noline.

Nie tak samo, ale inaczej

Nasze podejście na pozór może kojarzyć się z myśleniem określanym często jako kampanie całościowe, 360, multimedia czy trough the line. 

Nic bardziej zwodniczego.

Chociaż używamy tych samych platform, różni nas to, że skupiamy się na konsumencie, a nie na miejscach czy sposobach interakcji. To oznacza, że koncentrujemy się na tym co myśli, a nie jak i gdzie to robi.  

A jeśli wiemy co myśli to… 
Możemy być gotowi zanim konsument w jakikolwiek sposób wyrazi preferencje. 

Czym jest noline?

To efekt połączenia kilkudziesięciu lat doświadczenia marketingowego, 
reklamowego i wykonawczego jakim dysponuje zespół BRAINFORE w jeden spójny dynamicznie ewoluujący system napędzany myśleniem twórczym.
Łączymy siłę chłodnej, precyzyjnej kalkulacji świata cyfrowych przemian
z radością ludzkiej interakcji, intuicją i wyobraźnią.

 

Czy to skuteczne?

Napisz, zadzwoń, zapytaj, sprawdź co możemy zrobić wspólnie i przekonaj się.